Spin Master Hatchimals Hrací sada pro sběratelská zvířátka
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Spin Master Hatchimals Hrací sada pro sběratelská zvířátka
Spin Master Hatchimals Hrací sada pro sběratelská zvířátka
Krásný hrací domeček pro zvířátka Hatchimals Colleggtibles. Rozložit si z vajíčka květinový domeček plný zábavy.
Osa domečku slouží jako skvělý kaleidoskop.
Součást balení: 3 zvířátka
Věk: 5+
Materiál: plast
Počet zvířátek: 3 ks
Výška vajíček: 18 cm
Rozměry balení: 20,5 x 25,5 x 13,5 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 5 let |
| Šířka balení | 20.30 cm |
| Výška balení | 25.40 cm |
| Délka balení | 13.70 cm |
| Váha balení | 0.59 kg |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |