nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Spidey pracovní listy s barvami
Spidey pracovní listy s barvami
Pracovní listy Spidey – kreativní sada pro malé superhrdiny
Tato sada obsahuje 12 zábavných pracovních listů s motivem Spideyho a jeho přátel. Nechybí ani 6 voskovek a samolepky s oblíbenými postavičkami. Skvělá volba pro hravé učení a rozvoj dovedností dětí.
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 20.00 cm |
| Výška balení | 25.00 cm |
| Délka balení | 1.00 cm |
| Váha balení | 0.18 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |