nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Spidey blok k omalovánkami a barvami
Spidey blok k omalovánkami a barvami
Spirálový blok omalovánek – 20 obrázků, barvy a štětec
Praktický spirálový blok obsahuje 20 omalovánek s oblíbenými motivy a je ideální na cesty i pro domácí tvoření. Součástí balení je 6 barev a štětec, takže děti mohou začít malovat ihned. Skvělý způsob, jak podpořit kreativitu.
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 16.50 cm |
| Výška balení | 20.00 cm |
| Délka balení | 0.50 cm |
| Váha balení | 0.10 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |