nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Sparkys Vysokozdvižný vozík 17 cm
Sparkys Vysokozdvižný vozík 17 cm
Přemýšleli jste někdy, jaké by to bylo vlastnit detailně propracovaný model vysokozdvižného vozíku, který nejen skvěle vypadá, ale i funguje? Sparkys Vysokozdvižný vozík o délce 17 cm přináší realistický zážitek díky plně funkčnímu mechanismu na zvedání palet a setrvačníku, který zajišťuje plynulý pohyb. Tento robustní plastový model je ideální pro sběratele i děti, které si rády hrají s průmyslovými stroji. Díky svým kompaktním rozměrům je snadno skladovatelný, ale zároveň dostatečně velký pro skutečný herní komfort. Udělejte radost sobě nebo blízkým a dopřejte si tento jedinečný kousek do vaší sbírky! Zažijte kouzlo mechaniky a kvality v jednom.
Věk: 3+
Materiál: plast
Rozměry balení: 17.3 x 6.3 x 10.3 cm
Hmotnost balení: 0.175 kg
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 17.30 cm |
| Výška balení | 6.30 cm |
| Délka balení | 10.30 cm |
| Váha balení | 0.18 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Kluk |