nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Sparkys Vodní-nafukovací balón 120 cm
Sparkys Vodní-nafukovací balón 120 cm
Užijte si nekonečnou zábavu s nafukovacím balónem Sparkys o průměru 120 cm, který nabízí mnoho variant pro všechny typy radovánek. Tento univerzální balón lze nafouknout nejen vzduchem, ale i vodou, což přináší svěží osvěžení během letních dnů. Díky snadnému návodu zvládnete přípravu během chvilky: stačí vložit nafukovací nástavec, balón napumpovat na požadovanou velikost a opatrně nástavec vyjmout. Jeho rozměr umožňuje skvělou hru na pláži, u bazénu nebo v parku. Pro malé i větší dobrodruhy je to ideální volba pro hravé chvíle plné smíchu a pohybu.
Dodáváno dle skladové dostupnosti.
Věk: 3+ let
Průměr: 120 cm
K dispozici v různých variantách
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 20.00 cm |
| Výška balení | 19.00 cm |
| Délka balení | 4.00 cm |
| Váha balení | 0.36 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |