nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Sparkys Velké omalovánky se samolepkami DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY
Sparkys Velké omalovánky se samolepkami DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY
Objevte svět dopravy zábavnou formou s Velkými omalovánkami se samolepkami DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY od Sparkys! Tento kreativní set nabízí dětem možnost ponořit se do fascinujícího světa aut, stavebních strojů a závodů prostřednictvím 24 detailních obrázků k vybarvení. Ať už malují pastelkami, fixy nebo tužkami, každá stránka je výzvou k tvoření a učení. Navíc přibývají dva archy plné 120 samolepek, které děti mohou libovolně vkládat do svých dopravních scén, čímž si vytvářejí vlastní příběhy a dobrodružství na kolech i pásových vozidlech. Kromě rozvoje jemné motoriky podporuje tento produkt představivost a poznávání různých typů dopravních prostředků. Bezpečné materiály a kvalitní tisk zajišťují dlouhotrvající radost z tvoření. Připravte se na hodiny nekonečné zábavy plné barev a fantazie! Váš malý umělec bude nadšený!
Věk: 3+
Rozměry balení: 27.8 x 33.7 x 5 cm
Hmotnost balení: 0.349 kg
Počet obrázků k vybarvení: 24
Počet samolepek: 120
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 27.80 cm |
| Výška balení | 33.70 cm |
| Délka balení | 5.00 cm |
| Váha balení | 0.35 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Kluk |