nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Sparkys Velká sada tetování na tělo Gliz Fun
Sparkys Velká sada tetování na tělo Gliz Fun
Objevte kouzlo kreativní zábavy s velkou sadou tetování na tělo Gliz Fun od Sparkys! Tato sada nabízí nekonečné možnosti, jak si ozdobit kůži originálními a barevnými motivy, které okouzlí děti i dospělé. Díky jednoduché aplikaci je tato sada ideální pro malé umělce od 3 let, kteří chtějí vyjádřit svou osobnost a styl hravou formou. Rozměry balení 29 x 23 x 3,5 cm zaručují praktické uskladnění a snadnou manipulaci. Připravte se na spoustu radosti a obdivných pohledů díky této pestré kolekci tetování, která podpoří fantazii i sebevědomí každého malého dobrodruha.
Věk: 3+
Rozměry balení: 29 x 23 x 3,5 cm
Hmotnost balení: 0,193 kg
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 29.00 cm |
| Výška balení | 23.00 cm |
| Délka balení | 3.50 cm |
| Váha balení | 0.19 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |