Sparkys STUDO GAMES - 2v1 Neshoď tučňáka!
Sparkys STUDO GAMES - 2v1 Neshoď tučňáka!
Užijte si dvojnásobnou zábavu s hrou Sparkys STUDO GAMES - 2v1 Neshoď tučňáka! Tento jedinečný herní set nabízí dvě napínavé hry, ve kterých můžete otestovat svou zručnost, trpělivost i strategii. Postavte si iglú se základnou a nohami, zapojte otočný ukazatel a využijte obří pinzety k opatrnému vyndávání ledových kostek či tučňáčích vajíček. Kdo dokáže udržet rovnováhu a neshoď tučňáka? S tímto setem zažijete hodiny plné soutěžení a radosti nejen s rodinou, ale i s přáteli. Vyberete si svou oblíbenou hru, nebo je budete střídat? Podrobný návod vám pomůže rychle nastartovat zábavu.
Věk: 3+
Rozměry balení: 24 x 20 x 6 cm
Hmotnost balení: 0.352 kg
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 24.00 cm |
| Výška balení | 20.00 cm |
| Délka balení | 6.00 cm |
| Váha balení | 0.35 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |