nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Sparkys Šperkovnice s hudbou - jednorožec OVÁL
Sparkys Šperkovnice s hudbou - jednorožec OVÁL
Objevte kouzelný svět s hudební šperkovnicí ve tvaru jednorožce, která okouzlí nejen malé princezny. Tento oválný poklad je ideální pro uchování nejoblíbenějších pokladů a drobností a přináší radost díky jemné hudbě, která rozezní srdce každého dítěte. Elegantní design a praktické rozměry zaručují, že se tato šperkovnice stane nepostradatelným doplňkem dětského pokoje. Připravte se na chvíle plné fantazie a něžných melodií, které oživí každý den vašich dětí.
Věk: 3+
Rozměry balení: 17.3 x 14.7 x 8 cm
Hmotnost balení: 0.272 kg
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 17.30 cm |
| Výška balení | 14.70 cm |
| Délka balení | 8.00 cm |
| Váha balení | 0.27 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |