nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Sparkys Panenka veterinářka s kočičkou
Sparkys Panenka veterinářka s kočičkou
Vstupte do světa péče o zvířátka se Sparkys Panenkou veterinářkou s kočičkou, která přináší radost a inspiraci malým veterinářům. Tato panenka vybavená roztomilou kočičkou nabízí nekonečné možnosti pro hraní a rozvoj empatie k mazlíčkům. Díky svým rozměrům 22 x 32 x 6 cm je ideální společník na doma i na cesty. Je vyrobena tak, aby podpořila dětskou fantazii a naučila základům péče o zvířata hravou formou. Připravte své děti na dobrodružství plné lásky a odpovědnosti ve světě zvířat!
Věk: 3+
Rozměry balení: 22 x 32 x 6 cm
Hmotnost balení: 0.41667 kg
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 22.00 cm |
| Výška balení | 32.00 cm |
| Délka balení | 6.00 cm |
| Váha balení | 0.42 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |