nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Sparkys Panenka farmářka - kůň,auto s přívěsem
Sparkys Panenka farmářka - kůň,auto s přívěsem
Vstupte do světa farmářských dobrodružství se Sparkys Panenkou farmářkou, která přichází s koněm a autem s přívěsem. Tento hravý set umožní dětem rozvíjet fantazii a zábavnou formou poznávat život na farmě. Díky realistickému doplňku v podobě auta s přívěsem si malí farmáři mohou představit převoz svého koně nebo sklizeň úrody. Panenka je vhodná pro děti od 3 let a díky svým rozměrům je snadno přenosná, ideální na hraní doma i na cestách. Připravte své děti na nové příběhy plné zábavy a kreativity!
Věk: 3+
Šířka balení (cm): 34.5
Výška balení (cm): 10
Délka balení (cm): 19
Hmotnost balení (kg): 0.433
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 34.50 cm |
| Výška balení | 10.00 cm |
| Délka balení | 19.00 cm |
| Váha balení | 0.43 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |