nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Sparkys Módní panenka v princeznovských šatech - modré
Sparkys Módní panenka v princeznovských šatech - modré
Kdo by odolal kouzlu této elegantní panenky oblečené v nádherných modrých princeznovských šatech? Sparkys módní panenka je ideálním společníkem pro malé slečny od 3 let, které milují pohádky a svět fantazie. Každý detail šatů září jemností a elegancí, která podtrhne jedinečný styl vaší holčičky při hře. Panenka nabízí nekonečné možnosti pro tvořivost a roli princezny, kterou si každá malá dívka zamiluje. Připravte se na hodiny radosti a snění s touto krásnou princeznou, která může být součástí každého dětského dobrodružství.
Věk: 3+
Rozměry balení: 27 x 7 x 34 cm
Hmotnost balení: 0.3375 kg
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 27.00 cm |
| Výška balení | 34.00 cm |
| Délka balení | 7.00 cm |
| Váha balení | 0.34 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |