nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Sparkys Modelína sada - Výroba zmrzliny
Sparkys Modelína sada - Výroba zmrzliny
Rozvíjejte dětskou představivost a jemnou motoriku s touto barevnou modelínovou sadou, která umožňuje vyrábět vlastní zmrzliny podle fantazie. Sparkys Modelína sada - Výroba zmrzliny nabízí nejen kreativní zábavu, ale také podporuje tvořivost a trpělivost při modelování. Díky doplňkům může vaše dítě „upéct“ a ozdobit spoustu originálních zmrzlinových kreací, které potěší nejen jeho oko, ale i hru samotnou. Perfektní volba pro malé umělce od tří let, kteří rádi tvoří a objevují nové způsoby vyjádření.
Věk: 3+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 26.00 cm |
| Výška balení | 7.50 cm |
| Délka balení | 37.00 cm |
| Váha balení | 0.95 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |