nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Sparkys Modelína 10 barev
Sparkys Modelína 10 barev
Kreativita nemá hranic se Sparkys Modelínou v deseti živých barvách! Tato sada obsahuje 185 gramů měkké, pružné a netoxické modelovací hmoty, která neztrácí svou vláčnost ani po dlouhém hraní. Díky své bezpečnosti je ideální pro malé umělce od tří let, kteří chtějí tvořit a zkoušet stále nové nápady. Modelína nevysychá a lze ji používat opakovaně, takže zábava nikdy nekončí. Nechte děti ponořit se do světa fantazie a vytvořit vlastní barevné mistrovské dílo, které mohou kdykoli upravit či přetvořit podle své momentální inspirace.
Věk: 3+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 14.20 cm |
| Výška balení | 7.80 cm |
| Délka balení | 1.30 cm |
| Váha balení | 0.21 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |