nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Sparkys Kutilský box - sada
Sparkys Kutilský box - sada
Objevte kouzlo tvoření s praktickým Sparkys Kutilským boxem, který promění každého malého kutila v opravdového mistra dílny. Tento chytrý kufřík se jednoduše rozloží na stabilní pracovní stůl se svěrákem, kde mohou děti bezpečně a pohodlně pracovat. Sady obsahují deset druhů nářadí – od přesné elektrické vrtačky s možností dvou směrů chodu a vyměnitelným nástavcem až po pilku, šroubovák či několik klíčů. Nechybí ani bohatá zásoba šroubků a matic pro nekonečné stavění a opravy. Všechno nářadí je věrnou replikou skutečných pracovních pomůcek, což podněcuje kreativitu i manuální dovednosti dětí už od tří let. Vydejte se na dobrodružství plné tvoření a radosti z vlastnoruční práce!
Věk: 3+
Počet dílků: 10 druhů nářadí
Šířka balení (cm): 30.2
Výška balení (cm): 7
Délka balení (cm): 33.3
Hmotnost balení (kg): 2.1
Baterie: AA 1,5 V, nejsou součástí balení
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 30.20 cm |
| Výška balení | 7.00 cm |
| Délka balení | 33.30 cm |
| Váha balení | 2.10 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Kluk |