Sparkys IR Dinosaurus Tyrannosaurus Rex 33 cm
Sparkys IR Dinosaurus Tyrannosaurus Rex 33 cm
Přiveďte k životu pravěk s dálkově ovládaným dinosaurem Tyrannosaurus Rex o délce 33 cm! Tento chodící dinosaurus vás zaujme svými světelnými a zvukovými efekty, které vytvoří opravdovou atmosféru dobrodružství. Díky infračervenému ovladači můžete snadno ovládat jeho pohyb vpřed nebo aktivovat efekty stiskem tlačítek na ovladači. Zapnutí a vypnutí je řešeno praktickým tlačítkem na spodní části ocasu. Ačkoliv baterie nejsou součástí balení, postačí 2x AAA pro dinosaura a 2x AA pro ovladač, aby se hra mohla rozjet. Rozměry balení jsou kompaktní, což usnadňuje skladování i přenášení tohoto fascinujícího modelu do světa dinosaurů přímo u vás doma. Vstupte do éry dinosaurů a zažijte vzrušení z každého kroku vašeho nového kamaráda!
Věk: 3+
Baterie: AAA, 2 ks (nejsou součástí balení)
Baterie: AA, 2 ks (nejsou součástí balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 9.00 cm |
| Výška balení | 42.00 cm |
| Délka balení | 2.00 cm |
| Váha balení | 0.50 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 2.00 ks |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Kluk |