nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Sparkys Hasičský SET garáž s autem měnící barvu
Sparkys Hasičský SET garáž s autem měnící barvu
Vydejte se na dobrodružství plné akce s Hasičským SETem Sparkys, který zahrnuje garáž a dvě kovová autíčka měnící barvu. Tento jedinečný set o rozměrech 51 × 43 × 22,5 cm přináší 29 dílů včetně letadla a sedmi dopravních značek, které podporují dětskou kreativitu a rozvíjejí motoriku. Kovové modely aut v měřítku 1:64 jsou nejen realistické, ale díky změně barvy přidávají hře nový rozměr zábavy. Baterie LR44 (3 kusy) jsou součástí balení, takže může hra začít hned po vybalení. Vyrobeno z odolných materiálů pro dlouhodobou radost malých hasičů.
Věk: 3+
Materiál: Kov
Rozměry produktu: 51 × 43 × 22,5 cm
Počet dílků: 29
Baterie: LR44, 3 ks (součást balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Kov |
| Šířka balení | 68.00 cm |
| Výška balení | 8.50 cm |
| Délka balení | 39.00 cm |
| Váha balení | 1.58 kg |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| počet baterií | 3.00 ks |
| Typ baterií | LR44 (knoflíková) |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Kluk |