nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Sparkys Dřevěná edukativní hra zvířátka
Sparkys Dřevěná edukativní hra zvířátka
Objevte kouzlo učení hrou se Sparkys Dřevěnou edukativní hrou zvířátka, která je navržena tak, aby podpořila rozvoj dětské motoriky a logického myšlení již od 3 let. Tato hra spojuje zábavu s výukou barev a tvarů a zároveň pomáhá rozvíjet pozornost nejmenších. Díky pevnému dřevěnému provedení je hra odolná a bezpečná pro děti. Nechte své dítě objevovat svět zvířátek skrze skládání a poznávání, které podporuje kreativitu i soustředění.
Věk: 3+
Materiál: Dřevo
Rozměry balení: 21 x 7 x 9 cm
Hmotnost balení: 0.396 kg
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Dřevo |
| Šířka balení | 21.00 cm |
| Výška balení | 7.00 cm |
| Délka balení | 9.00 cm |
| Váha balení | 0.40 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |