nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Sparkys Dinosauří svět - figurka B28
Sparkys Dinosauří svět - figurka B28
Vydejte se na cestu do dávných časů s figurkou dinosaura ze série Sparkys Dinosauří svět. Tento detailně propracovaný kousek přináší kousek prehistorie přímo do vašeho domova a rozproudí dětskou představivost i sběratelskou vášeň. Čtyři různé druhy dinosaurů umožní vytvořit pestrou sbírku, která oživí každé dobrodružství plné fantazie. Užijte si hodiny zábavy, kdy každý dinosaur dostane svůj příběh a společně prozkoumáte tajemství pradávných dob. Ať už jako hračka nebo sběratelský předmět, tato figurka potěší všechny milovníky těchto úchvatných tvorů.
Věk: 3+
Šířka balení (cm): 22
Výška balení (cm): 13
Délka balení (cm): 9.5
Hmotnost balení (kg): 0.23
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 22.00 cm |
| Výška balení | 13.00 cm |
| Délka balení | 9.50 cm |
| Váha balení | 0.23 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |