nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Sparkys Dětské elektrické auto Audi RS Q E-TRON + dálkový ovladač
Sparkys Dětské elektrické auto Audi RS Q E-TRON + dálkový ovladač
Zažijte s vaším dítětem dobrodružství za volantem luxusního dětského elektrického auta Audi RS Q E-TRON! Toto vozítko je vybaveno 2.4G dálkovým ovladačem, který umožňuje rodičům plnou kontrolu nad rychlostí a směrem jízdy – bezpečnost na prvním místě. Užijte si hudební doprovod díky MP3 přehrávači a rádiu, které zpříjemní každou jízdu. Pohodlné kožené sedadlo zajistí komfort i při delší jízdě a LED světla dodají autíčku moderní vzhled. Otevíratelné dveře usnadňují nástup i výstup, zatímco čtyři kola s odpružením zaručují stabilitu a hladkou jízdu po různých površích. Tento model je nejen designovým skvostem, ale také spolehlivým partnerem pro bezpečnou zábavu vašich dětí.
Věk: 3+ let
Rozměry balení: 125 x 37.5 x 58.5 cm
Hmotnost balení: 21 kg
Baterie: Block baterie 12V 7Ah, součástí balení
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 125.00 cm |
| Výška balení | 58.50 cm |
| Délka balení | 37.50 cm |
| Váha balení | 21.00 kg |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |