nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Solight Sada LED svíček s časovačem, 3x svíčka, 10,13,15cm, šedá, 2xAA
Solight Sada LED svíček s časovačem, 3x svíčka, 10,13,15cm, šedá, 2xAA
Věk: 0+ let
Počet svíček: 3
Počet LED diod: 3
Barva světla: teplá bílá
Režimy: zapnuto / vypnuto / časovač
Časovač: 6 hod. zapnuto / 18 hod. vypnuto
Napájení: 2x AA baterie na jednu svíčku (nejsou součástí)
Stupeň krytí: IP20 (vnitřní použití)
Rozměry svíček: průměr 7,5 cm x výšky 10/13/15 cm
Materiál: plast
Barva: šedá
| záruka | 2 roky |
| Šířka balení | 16.00 cm |
| Výška balení | 33.00 cm |
| Délka balení | 18.00 cm |
| Váha balení | 0.85 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 2.00 ks |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Věk | Pro celou rodinu |
| Pohlaví | Unisex |