nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Smoby Zvonek ke dveřím (917)
Smoby Zvonek ke dveřím (917)
Elektronický zvonek vhodný pro zahradní domečky na podestě jako jsou Pretty, Nature, domečky na podestě, Neo Jura Lodge rozšiřitelný, My Neo House rozšiřitelný, Neo Friends House rozšiřitelný, zahradnický rozšiřitelný a Chef rozšiřitelný.
Doplněk k domečku pro reálnou hru.
Věk: 2+
Baterie: 2 x AAA 1,5V (nejsou součástí)
Rozměr zvonku: 13 x 4 x 4 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 2 do 8 let |
| Šířka balení | 5.00 cm |
| Výška balení | 14.00 cm |
| Délka balení | 4.00 cm |
| Váha balení | 0.10 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 2.00 ks |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Batole (1-2 roky), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |