Smoby Magický psací stůl s lavicí
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Smoby Magický psací stůl s lavicí
Psací stůl se zabudovanou lavicí, s plochou pro psaní stíratelným fixem a opěrkou na nohy.
Psací plocha je lehce nakloněna pro lepší psaní nebo malování. S výsuvnou zásuvkou na ukládání malovacích potřeb.
Součástí deset omalovánek pro vybarvování, černý fix a hadřík ke stírání psací plochy. Díky své ergonomické konstrukci je kreativní stůl vhodný pro děti od 2 let.
Vyroben z vysoce kvalitního plastu, a proto je velmi stabilní.
Speciální technologie IML zajišťuje dlouhou životnost barevného motivu na pracovní ploše.
Věk: 2+
Materiál: plast
Rozměry stolu: 56 x 57 x 52 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 2 do 8 let |
| Šířka balení | 59.00 cm |
| Výška balení | 68.30 cm |
| Délka balení | 16.90 cm |
| Váha balení | 4.00 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |