Smoby Kuchyňka Tefal French Touch Bubble modro-šedá
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Smoby Kuchyňka Tefal French Touch Bubble modro-šedá
Luxusní, prostorná, bohatě vybavená kuchyňka s funkcí bublající, vařící se vody. Chladnička je také vybavena strojem na výrobu kostek ledu.
Varná deska rozdělena na 2 plynové hořáky a 2 elektrické plotýnky.
Nechybí gril, dřez, zabudovaný kávovar na kapsle i výrobník ledu, lednice, trouba nebo hodiny.
Obsahuje celkem 46 ks příslušenství včetně potravin a nádobí
Věk: 3+
Materiál: plast
Rozměry kuchyňky: 115 x 93 x 41 cm
Hmotnost 7,75 kg
Baterie: 3 x 1,5V AAA/LR03 (nejsou součástí)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 80 cm |
| Výška balení | 78 cm |
| Délka balení | 23 cm |
| Váha balení | 10 kg |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Rozměr (cm) | 115x93x41 cm |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| počet baterií | 3 ks |