nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Smoby Kombinovaný kočárek Maxi Cosi Quinny světle růžový pro panenky
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Smoby Kombinovaný kočárek Maxi Cosi Quinny světle růžový pro panenky
Praktický kombinovaný kočárek pro panenky do velikosti 42 cm.
Výhody:
- odnímatelný košík
- nasazením korbičky získáte kočárek hluboký nebo lze používat jen jako sportovní kočárek
- korbičku lze použít také samostatně
- přední kolečka otočná s protihlukovou vrstvou
Věk: 3+
Průměr koleček: 15,5 cm a 12,5 cm
Rozměr balení: 53 x 34 x 19,5 cm
Výška madla: 65 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 34.00 cm |
| Výška balení | 53.00 cm |
| Délka balení | 19.50 cm |
| Váha balení | 3.58 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |
| výška madla do | 65 cm |
| výška madla od | 65 cm |