Zákaznická podpora 313 129 855, Po-Pá: 8-16:30

Smart Games Žravé příšerky

akce
Dostupnost
Skladem
Sleva 21%
599 Kč
479 Kč
Značka
Kód výrobce
MNK 133

Smart Games Žravé příšerky Mindok

Žravé příšerky je logická hra pro jednoho hráče plná hladových příšerek.

Hra obsahuje celkem 48 úloh, jejichž náročnost roste.

Příšerky kanibalové!
Kdo dostane najíst a kdo bude nemilosrdně sežrán? A která příšerka zůstane naživu jako poslední? Každý krok a každé kousnutí vás dovede blíže k odpovědi. Avšak buďte obezřetní! Příšerka může sežrat jen takovou další příšerku, jejíž spodní část pasuje na příšerku, která ji chce sežrat. Cílem této logické hry je vytvořit jednu velkou příšerku.

Úkol není tak jednoduchý, jak se zdá, Vše je třeba pečlivě rozvážit. Neboť sežere-li příšerka někoho neuváženě, nedobere se konce a na konci nezbyde jen jedna velká kýžená příšera, ale příšerek méně. Samozřejmou součástí příšerek je knížka s řešeními jednotlivých úloh.

Hra obsahuje:
12 barevných příšerek s očky, hrací desku s úložným prostorem, 48 úloh různých obtížností + jejich řešení

Pravidla hry
Monstra se po herní desce mohou posouvat pouze na další monstra, spodní část hladového monstra musí pasovat na monstrum, které chce sníst. Monstra se pohybují svisle a vodorovně. Monstra se nesmějí pohybovat diagonálně a nesmějí přeskakovat jiná monstra. Jednou sestavená věž z monster se již nesmí rozdělovat.

Tato hra rozvíjí:

  • Logické myšlení
  • Prostorovou představivost
  • Koncentraci
  • Plánování

Věk: 7+

Počet hráčů (od) 1 od
Věk od 7 let
Země původu EU
Pro koho Kluky a holky

Soubory

Související produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku