nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Slime koupelový a sprchový gel 150 ml, mycí žínka
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Slime koupelový a sprchový gel 150 ml, mycí žínka
Jemný, něžný, koupelový a sprchový gel 2 v 1 pro děti i dospělé. Součástí je slizová žínka v zelené barvě.
- Neobsahuje barviva a alkohol.
- PH neutrální.
- Dermatologicky a mikrobiologicky testováno.
Věk: 3+
Obsah: 150 ml
Rozměry: 24 x 20 x 4 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 4.00 cm |
| Výška balení | 24.00 cm |
| Délka balení | 20.00 cm |
| Váha balení | 0.214 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Objem | 150 ml |