nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Šlapací tříkolka New Holland s vlečkou - modrá
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Šlapací tříkolka New Holland s vlečkou - modrá
Šlapací tříkolka New Holland s vlečkou - modrá
Robustní šlapací tříkolka New Holland s vlečkou od německé značky Rolly Toys.
- velmi vysoká kvalita plastu
- propracovanost i nejmenších detailů
Rozměr s vlečkou: 105 cm
Věk: 2+
Materiál: plast
| Délka (cm) | 65 cm |
| Šířka (cm) | 36 cm |
| Výška (cm) | 39 cm |
| Hmotnost (kg) | 4 kg |
| Vhodné | od 2 do 4 let |
| Země původu | EU |
| záruka | 2 roky |
| Pohlaví | Kluk |