nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Simba Požárník Sam Vrtulník s figurkou
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Simba Požárník Sam Vrtulník s figurkou
Hasičský vrtulník v licenci Požárník Sam má světelný efekt, v modré barvě. Součásti je také figurka hasiče Sama a příslušenství.
Zahraj záchranou akci a buď na místě první s vrtulníkem, který dokáže pomocí navijáku vytáhnout cokoliv a kohokoliv.
- otočná vrtule, světelný efekt, funkční naviják
Věk: 3+
Materiál: Plast
Délka vrtulníku: 23 cm
Baterie: 2 x 1,5V AA (obsahuje baterie jen pro testovací účely)
Rozměr balení: 34 x 15,1 x 17,9 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 34.00 cm |
| Výška balení | 17.90 cm |
| Délka balení | 15.10 cm |
| Pohlaví | Kluk |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| počet baterií | 2 ks |