Simba Požárník Sam Hasičské auto Venuše
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Simba Požárník Sam Hasičské auto Venuše
Požární auto se zvukovým efektem a požárníkem Samem.
- Mechanické stříkání vody.
- Pohyblivé prvky.
- Součástí je figurka Sama.
Balení obsahuje: hasičské auto a figurku.
Věk: 3+
Materiál: plast
Výška figurky: cca 7 cm
Rozměry auta: 17 x 8 x 12 cm
Rozměry balení: 26 x 15 x 17 cm
| Délka (cm) | 17 cm |
| Šířka (cm) | 8 cm |
| Výška (cm) | 12 cm |
| Vhodné | od 3 let |
| Pohlaví | Kluk |
| záruka | 2 roky |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| počet baterií | 4 ks |