nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Simba Máša a medvěd Panenka Máša 40 cm
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Simba Máša a medvěd Panenka Máša 40 cm
Oblíbená Máša z dětského seriálu Máša a medvěd. Užij si zábavu s Mášou u sebe v pokojíčku.
Panenka má měkké tělíčko a opravdové vlásky pouze vpředu hlavy.
Věk: 3+
Materiál: plast, textil
Výška: 40 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 22.00 cm |
| Výška balení | 43.00 cm |
| Délka balení | 15.00 cm |
| Váha balení | 0.99 kg |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |