doprava zdarma ČR
novinka

Siku World 5508 požární stanice

-16%
2 159 Kč
1 799 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 1 DÍTĚTI
Dostupnost
POSLEDNÍ 2 KUSY
Značka
Kód výrobce
SIK 10435508
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Siku World 5508 požární stanice

Siku World – požární stanice. Je přijato nouzové volání, došlo k požáru! Hasičský sbor je okamžitě připraven k akci, dveře se otevírají a vozidlo hasičského sboru je rychle na cestě.

Integrovaný modul Light & Sound s blikajícími LED světly a šesti různými zvuky změní hernu v ohnivou scénu. Požár se šíří ze střechy malého místního obchodu.

Naštěstí je hned vedle ní hydrant s hadicí a tryskou. Dvoupodlažní budovu lze sestavit dle ilustrovaného návodu. Z montážních části mohou být jednotlivé budovy sestaveny ve tvaru L, U nebo jako vícepodlažní budovy.

Modulární struktura a stabilita systému push-fit dává dětem prostor pro kreativitu a podporuje rozvoj motorické a kognitivní dovednosti dítěte.

Dále posiluje sebevědomí a schopnost vytvářet bez pomoci dospělých. Hasičská stanice je kompatibilní s ostatními sadami v SikuWORLD, ale je plně funkční i samostatně.

Díky hydrantu s hadicí a tryskou, posuvným sloupem, roletovými dveřmi, satelitním systémem a větrným rukávem je budova hasičského sboru plnohodnotně vybavena.

Heliport na střeše budovy slibuje spousty zábavy a mnoho rychlých vzletů. Hasičské vozidlo a vrtulník jsou součástí balení.

Věk: 3+
Materiál: plast, kov
Bateri: 2 x AAA 1,5V (součást balení)
Rozměr auta: 75 x 33 x 28 cm
Rozměr balení: 41 x 27,6 x 10,3 cm

záruka 2 roky
Věk od 3 let
materiál Kov
Šířka balení 41.00 cm
Výška balení 27.60 cm
Délka balení 10.30 cm
Hmotnost balení 1.35 kg
Pro koho Předškoláky, Kluky
Baterie Jsou součástí balení
Typ baterií AAA 1,5 V

Dotaz k produktu