nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Siku Super Alfa Romeo 4C
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Siku Super Alfa Romeo 4C
Siku Super Alfa Romeo 4C
Detailně přepracovaný model Alfa Romeo 4C bude ozdobou každé garáže.
Přesný model od renomovaného německého výrobce Siku.
Věk: 3+
Materiál: Kov, Plast
Rozměr autíčka: 7,8 x 2,4 x 3,6 cm
Rozměr balení: 9,7 x 3,8 x 7,8 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Kov |
| Šířka balení | 9.70 cm |
| Výška balení | 3.80 cm |
| Délka balení | 7.80 cm |
| Váha balení | 0.06 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |