nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Siku Blister Závodní auto Formule 1 černá
Siku Blister Závodní auto Formule 1 černá
Kovový model vozu Formule 1 v černé barvě je připravena na závodní okruh.
Přesný model od renomovaného německého výrobce Siku.
Věk: 3+
Materiál: kov, plast
Rozměr formule: 8 x 2,1 x 3,8 cm
Rozměr balení: 9,7 x 4,2 x 7,8 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Kov |
| Šířka balení | 9.70 cm |
| Výška balení | 4.20 cm |
| Délka balení | 7.80 cm |
| Váha balení | 0.04 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Měřítko | 1:55 |