nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Siku Blister BMW X6 M černé 1:55
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Siku Blister BMW X6 M černé 1:55
Siku Blister BMW X6 M
Každý malý klučina si někdy hrál s angličákem. Jenda z nejznámějších automobilek světa je německá BMW. Vyzkoušej si jejich vlajkovou loď BMW X6 M.
Věk: 3+
Materiál: kov, plast
Délka: 8 cm
Rozměry balení: 4 x 9,5 x 8 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Kov |
| Šířka balení | 9.5 cm |
| Výška balení | 8 cm |
| Délka balení | 4 cm |
| Pohlaví | Kluk |
| Délka (cm) | 8 cm |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Měřítko | 1:55 |