nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
SES Skládání ze dřeva Velká sada
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
SES Skládání ze dřeva Velká sada
SES Skládání ze dřeva Velká sada
Vytvořte různé stavby a auta pomocí dřevěné stavebnice SES.
Použijte svou vlastní tvořivost a nechte se inspirovat předlohami na krabici.
Balení obsahuje: dřevěné a plastové díly, kladívko a kola.
Věk: 7+
Materiál: dřevo, plast
Počet dílů: 95
Rozměry balení: 34 x 5 x 25 cm
| Počet dílků | 95 |
| Délka (cm) | 34 cm |
| Šířka (cm) | 5 cm |
| Výška (cm) | 25 cm |
| Vhodné | od 7 let |
| Pohlaví | Kluk |
| materiál | Dřevo |
| záruka | 2 roky |