doprava zdarma ČR
akce

Schleich 72141 Karavan a tréninkové příslušenství s koníky

-16%
2 399 Kč
1 999 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 1 DÍTĚTI
Dostupnost
SKLADEM
Značka
Kód výrobce
SCH 102672141
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Schleich 72141 Karavan a tréninkové příslušenství s koníky

Sada Karavan a tréninkové příslušenství s koníky. V balení naleznete exkluzivní figurky Schleich. Jedná se o bestsellery firmy Schleich, které vykouzlí vašim dětem úsměv na rtech.

Karavan se stal klubovou centrálou kamarádek Hannah. Kdykoliv je třeba, setkají se dívky v karavanu, v zimě sedí na modrém gauči s polštáři, v létě otevřou boční stěnu karavanu a vytvoří tak krásnou velkou terasu.

Pokud je horké počasí, lze odstranit střechu karavanu a vytvořit tak přístřešek pro koně. V podlaze karavanu je malá skrýš, ve které dívky ukrývají své klubové deníky a upomínkové předměty ze svých dobrodružství.

V karavanu je skládací stůl, pohyblivé žaluzie a dveře, sklopný slunečník a polštáře vyrobené z opravdové látky. Karavan je možné připojit k pick-upu.

Karavan pro tajná klubová setkání obsahuje jezdkyni a koně. Dívka může sedět na koni. Jedná se o kompletní hrací sadu s postavičkou a příslušenstvím, které mohou být uloženy v karavanu – kdykoli je tedy možné karavan přenášet z místa na místo. Každou volnou chvilku chodí kamarádky trénovat skoky přes parkurovou překážku. Místo, kde trénují je ohraničeno ohradou. Na trénování mají k dispozici 2 koně a starají se také o hříbátko.

Sada obsahuje: vybavený karavan, koně, jezdkyni, ohrada, parkurová překážka, 2 koně, hříbě.

Všechny doplňky Schleich jsou ručně a láskyplně malované s důrazem na detail, aby si s nimi děti mohly nejen hrát, ale také se učit.

Věk: 3+
Materiál: plast
Rozměry: 37,5 x 39 x 16,5 cm
Design: Německo

záruka 2 roky
Věk od 3 let
Šířka balení 39.00 cm
Výška balení 37.50 cm
Délka balení 16.50 cm
Hmotnost balení 2.00 kg
Pro koho Kluky a holky, Předškoláky

Dotaz k produktu