nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Schleich 42532 Lesní zvířátka hledají oříšek
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Schleich 42532 Lesní zvířátka hledají oříšek
Zvířátka ze Schleich® WILD LIFE musí být neustále ve střehu! Skunk najde oříšek a schová si jej v dřevěném sudu.
Nečekal však, že v sudu se schovává drzý mýval. Podaří se skunkovi získat oříšek zpět?
Sada obsahuje: 1 x mýval, 1x mýval sedící, 1x skunk, 1x sud, 1x oříšek.
Figurky Schleich jsou mimořádně detailní, láskyplně malované a umožňují dětem hrát si a zároveň se učit.
Věk: 3+
Rozměr balení: 19 x 11,5 x 5,5 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 do 8 let |
| Šířka balení | 19.00 cm |
| Výška balení | 11.50 cm |
| Délka balení | 5.50 cm |
| Váha balení | 0.16 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |