Safari Ltd Kočkovité šelmy 3 ks

-15%
589 Kč
499 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 1 DÍTĚTI
Dostupnost
POSLEDNÍ 2 KUSY
Značka
Kód výrobce
SFR SFS03005
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Safari Ltd Kočkovité šelmy 3 ks

Sada replik kočkovitých šelem od firmy Safari Ltd., ve které najdete tygra, lva a geparda.

  • Tygr bengálský: 15 cm x 4 cm x 5,7 cm. Tygr je samotářské zvíře. Má své zavedené území, kde žije. Pruhování je méně husté než u ostatních tygrů, černé na žluto až oranžovohnědém podkladě.
  • Lev: 13,5 cm x 3,8 cm x 7,8 cm. Lev je po tygrovi druhá největší kočkovitá šelma. Chrání lvice a mláďata ze své smečky před predátory a jinými lvy.
  • Gepard: 14 cm x 3 cm x 4 cm. Gepard je kočkovitá šelma, proslulá jako nejrychlejší suchozemské zvíře. Může běžet rychlostí přes 110 km/h. Krátkodobě dokonce až 130 km/h. Často cestuje za svou kořistí, aby pak využil příležitosti se nasytit.

Safari Ltd. Safari Ltd. je americká firma zaměřená na výrobu ekologických hraček. Na jejím počátku v roce 1982 byla dětská karetní hra na téma ohrožené druhy zvířat.

Hlavní myšlenkou firmy Safari Ltd. je „učit se hrou“. Navrhuje figurky zvířat tak, aby byly naprosto autentické a svou kvalitou co možná nejvíce odpovídaly skutečnosti.

Díky svému ručnímu zpracování je každý výrobek jedinečný. I proto jsou velmi oblíbenou vzdělávací pomůckou pedagogů celého světa.

Touto koncepcí si firma Safari Ltd. vysloužila řadu ocenění za podporu vzdělanosti a význam ochrany životního prostředí a ohrožených druhů.

Rok, co rok vytváří stále nové hračky, které vzdělávají a ukazují našim dětem kouzla života na této planetě.

Věk: 3+
Materiál: plast
Rozměr balení: 15 x 17 x 5 cm

záruka 2 roky
Věk od 3 let
Počet dílků 3
Šířka balení 5.00 cm
Výška balení 18.00 cm
Délka balení 15.00 cm
Hmotnost balení 0.32 kg
Pro koho Kluky a holky, Předškoláky

Dotaz k produktu