Safari Ltd Dinosauři 5 ks

-5%
1 269 Kč
1 199 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 2 DĚTEM
Dostupnost
POZOR, POSLEDNÍ KUS!
Značka
Kód výrobce
SFR SFS05008
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Safari Ltd Dinosauři 5 ks

Sada replik dinosaurů od firmy Safari Ltd., ve které najdete brachiosaura, tyranosaurusa, tapejara, stegosaura a triceratopse.

  • Brachiosaurus: 21 cm x 5 cm x 20 cm. Figurka dinosaura s elegantním klenutým krkem, který sloužil k tomu, aby dosáhl vysoko ke stromům.
  • Tyranosaurus Rex: 23 cm x 7,20 cm x 9,5 cm. Jeden z největších masožravých dinosaurů a zároveň jeden z největších suchozemských predátorů všech dob. S otevřenou tlamou a vyváženým ocasem se zdá být tento dinosaurus zrozen k závodění a honění kořisti.
  • Tapejara (pterosaurus): 9,5 cm x 23,5 cm x 6 cm. Figurka poměrně velkého ptakoještěra s výrazným lebečním hřebenem a velkým rozpětím křídel.
  • Stegosaurus: 16,5 cm x 4 cm x 9,5 cm. Figurka zobrazuje slavného býložravce v celé své kráse, s brilantními barvami, řadou plochých desek na těle a dlouhým ocasem s hroty.
  • Triceratops: 16,5 cm x 4 cm x 9,5 cm. Figurka robustního býložravce s třemi rohy v obličejové části a výrazným týlním štítem z pevné kosti, který sloužil k ochraně před predátory.

Safari Ltd. Safari Ltd. je americká firma zaměřená na výrobu ekologických hraček. Na jejím počátku v roce 1982 byla dětská karetní hra na téma ohrožené druhy zvířat.

Hlavní myšlenkou firmy Safari Ltd. je „učit se hrou“. Navrhuje figurky zvířat tak, aby byly naprosto autentické a svou kvalitou co možná nejvíce odpovídaly skutečnosti.

Díky svému ručnímu zpracování je každý výrobek jedinečný. I proto jsou velmi oblíbenou vzdělávací pomůckou pedagogů celého světa.

Touto koncepcí si firma Safari Ltd. vysloužila řadu ocenění za podporu vzdělanosti a význam ochrany životního prostředí a ohrožených druhů.

Rok, co rok vytváří stále nové hračky, které vzdělávají a ukazují našim dětem kouzla života na této planetě.

Věk: 3+
Materiál: plast
Rozměr balení: 15 x 17 x 5 cm

záruka 2 roky
Věk od 3 let
Počet dílků 5
Šířka balení 5.00 cm
Výška balení 30.00 cm
Délka balení 15.00 cm
Hmotnost balení 0.75 kg
Pro koho Kluky a holky, Předškoláky

Dotaz k produktu