Sada k dekorování vajíček - zlaté zdobení

69 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 14 DĚTEM
Dostupnost
DOČASNĚ NEDOSTUPNÝ
Značka
Kód výrobce
AND 7720
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Sada k dekorování vajíček - zlaté zdobení

Barvy na vajíčka v krásných odstínech. Vyzdobte si Velikonoce dle vlastní fantazie. Rozvíjí u dětí kreativitu a trpělivost při tvoření dekorace.

Balení obsahuje: 6 tablet k barvení vajíček (červená, žlutá, modrá, oranžová, fialová, tyrkysová), čistá hmotnost 4,2 g, gelové lepidlo 4 g (cukr + arabská guma), štětec, zlaté glitry, držáček na barvení, dekorační stojánky na vajíčka, krabička na sušení vajíček

NÁVOD:

  • Pro obarvení nalijte do hrnku 1 - 1,5 polévkových lžic octa (9%) a 1 - 1,5 polévkových lžic vody. Přidejte jednu barvící tabletu. Míchejte dokud se tableta nerozpustí, potom hrnek dolijte horkou vodou.
  • Držák na barvení vajíček získáte částečným přehnutím a zacvaknutím plastového zobáčku. Ponořte vajíčko na držáku do připravené barvící lázně a nechte ho tam, dokud se nezabarví na požadovaný odstín (2-5 minut).
  • Obyčejnou tužkou si na vajíčko nakreslete obrazce, které chcete dekorovat glitry.
  • Glitry nasypejte do mističek a připravte si lepidlo. Vsypte sáček se suchým gelem do nádobky. Přidejte 1-1,5 lžíce vody a míchejte druhou stranou štětce, dokud gel nezhoustne, nepřidávejte moc vody, aby gel neřídl.
  • Pomocí štětce naneste na překreslené obrazce lepidlo a posypejte glitry. Přebytečné glitry odfoukněte.

Věk: 3+
Rozměry balení: 18 x 13 x 1,8 cm
 

záruka 2 roky
Věk od 3 let
Šířka balení 13.00 cm
Výška balení 18.40 cm
Délka balení 1.80 cm
Pro koho Kluky a holky, Předškoláky

Dotaz k produktu