Sada k dekorování vajíček - barevní motýlci

99 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 18 DĚTEM
Dostupnost
DOČASNĚ NEDOSTUPNÝ
Značka
Kód výrobce
AND 7724
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Sada k dekorování vajíček - barevní motýlci

Barvy na vajíčka v barevných odstínech. Vyzdobte si Velikonoce dle vlastní fantazie. Rozvíjí u dětí kreativitu a trpělivost při tvoření dekorace. Nabarví 18 až 30 vajíček. Krajka a motýlci na nazdobení 5 vajíček.

Balení obsahuje: 6 tablet k barvení vajíček (červená, žlutá, modrá, oranžová, fialová, tyrkysová), čistá hmotnost 4,2 g, krajka (polyester) 1,2 m, barevné bavlnky, filcoví motýlci, oboustranné lepicí čtverečky, držáček na barvení, lepidlo, štětec, stojánky na vajíčka, krabička na sušení vajíček.

Návod:

  • Pracovní plochu zakryjte novinami. Připravte si nádobí, ocet, papírové ubrousky, lžíci, nůžky a natvrdo uvařená vajíčka (nechejte je v horké vodě). Před barvením doporučujeme vajíčka umýt v roztoku jedlé sody (2 polévkové lžíce jedlé sody na 1 litr vody). Nepoužívejte hliníkové nádobí!
  • Pro obarvení nalijte do hrnku 1-1,5 polévkových lžic octa (9 %) a 1-1,5 polévkových lžic vody. Přidejte jednu barvicí tabletu. Hrnek dolijte trochou vody (půl hrnku). Míchejte, dokud se tableta nerozpustí. Pro sytou barvu použijte horkou vodu a horká vajíčka.
  • Držák na barvení vajíček získáte částečným přehnutím a zacvaknutím plastového zobáčku. Ponořte vajíčko na držáčku do připravené barvicí lázně a nechte ho tam, dokud se nezabarví na požadovaný odstín (2-5 minut). Odstín můžete zkontrolovat tak, že vajíčko vytáhnete.
  • Vyloupnutím perforace na zadní straně krabičky získáte sušák na vajíčka. Z perforovaného papíru si odtržením proužku a spojením jeho konců můžete vyrobit ozdobný stojánek na vajíčka.
  • Z krajky odstřihněte dva pruhy v délce 10 cm, krajku nenapínejte.
  • Lepidlem oba pruhy krajky nalepte na vajíčko, nechejte však mezi nimi 1 až 1,5 cm mezeru. Nechejte 5 minut zaschnout.
  • Prostor mezi pruhy krajky pokryjte lepidlem. Vyberte si bavlnku a omotejte ji kolem vajíčka. Bavlnku natřenou lepidlem na vajíčko zlehka přitlačte. Konce bavlnky zastrčte za krajku.
  • Na ozdobené vajíčko oboustranným lepicím čtverečkem připevněte filcového motýlka.
  • Vystavte vajíčko na dekoračním stojánku.

Věk: 3+
Rozměry balení: 18 x 13 x 1,8 cm

záruka 2 roky
Věk od 3 let
Šířka balení 13.00 cm
Výška balení 1.80 cm
Délka balení 18.50 cm
Pro koho Kluky a holky, Předškoláky

Dotaz k produktu