Rubikova kostka 3x3 přívěsek 4001
Rubikova kostka 3x3 přívěsek 4001
Populární hlavolam Rubikova kostka ve formě přívěsku.
Malý hlavolam, který můžete míst stále u sebe.
Rozvíjí paměť a logické myšlení.
Rubikova kostka je nejslavnější a nejprodávanější hlavolam všech dob, který vynalezl v roce 1974 maďarský sochař a architekt Ernő Rubik.
Věk: 8+
Materiál: plast
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 8 let |
| Šířka balení | 8.89 cm |
| Výška balení | 12.07 cm |
| Délka balení | 3.49 cm |
| Váha balení | 0.04 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+), Dospělí |
| Pohlaví | Unisex |