Robo Rally hra

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
BLF WOC95039
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Robo Rally hra

Robo Rally hra

Robo Rally je závodní hra, ve které – jak název napovídá – soupeří roboti. Ukrutně rychlé a akční futuristické závodění ve zběsilém tempu, které vám nedovolí si oddechnout!

Cílem je manévrovat svého robota přes dynamický herní plán po vlajkami vytyčené trase. I při rychlém závodění je však třeba přemýšlet. Nejen že se mění prostředí kolem robotů, plné překážek a pastí, ale ztížit vám cestu k vlajkám mohou i protihráči. Nejčastěji za použití nejrůznějších zbraní a udělátek, která vašemu závodníkovi dokáží pořádně pocuchat obvody!

Zajímavým prvkem hry je potřeba svého robota „programovat“, a tudíž i předvídat rozhodnutí a taktiku soupeřů. Akce robotů navíc probíhají všechny zároveň, což přináší mnoho vtipných i vypjatých chvil... pojďte si zazávodit!

Obsah balení: 8 plastových robotů, 8 plastových vlajek, 110 programovacích a volicích karet, 116 žetonů, 4 oboustranné desky pro různé dráhy, 1 dvoustranný hangár, 2 referenční karty prvků dráhy, 8 programovacích listů pro hráče, 30 sekundový časovač, pravidla s manuálem trasy

Věk: 10+
Počet hráčů: 2-8
Průměrná délka hry: 60 min

Počet hráčů (od) 2 od
Počet hráčů (do) 8 do
Doba hry (min) 60 min
Vhodné od 10 let
Pohlaví Unisex
záruka 2 roky
akce
Skladem - U Vás již 28.9.
349 Kč -20%
279 Kč

Dotaz k produktu