nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
RC Dinosaurus Velociraptor 27MHz 30 cm
RC Dinosaurus Velociraptor 27MHz 30 cm
RC dinosaurus Velociraptor značky Sparkys je dálkově ovládaný model s frekvencí 27 MHz a délkou cca 30 cm.
Díky realistickému designu věrně napodobuje vzhled prehistorického predátora.
Je vybaven jednoduchým ovladačem umožňujícím pohyb vpřed a vzad, případně otáčení dle modelu.
Napájení probíhá pomocí baterií (typ dle specifikace výrobce).
Tento RC model je vhodný pro děti od 3 let a představuje ideální způsob, jak rozvíjet koordinaci a zájem o svět dinosaurů.
| Šířka balení | 9 cm |
| Délka balení | 42 cm |
| Výška balení | 2 cm |
| Váha balení | 0.39 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Délka (cm) | 30 cm |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| Vhodné | od 3 let |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Kluk |