nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
RC auto Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse 1 : 18
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
RC auto Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse 1 : 18
Zažij si mnoho zábavy s RC autem Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse na dálkové ovládání.
- Jezdí dopředu, dozadu, vlevo, vpravo.
- Auto má funkční přední a zadní světla.
- Velmi kvalitní zpracování a jízdní vlastnosti.
Obsahuje: auto, vysílačka
Věk: 6+
Frekvence: 27/40MHz
Měřítko: 1 : 18
Délka: 25 cm
Baterie auto: 4x AA 1,5V (nejsou součástí balení)
Baterie vysílačka: 2x AA 1,5V (nejsou součástí balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 43.00 cm |
| Výška balení | 16.50 cm |
| Délka balení | 15.00 cm |
| Váha balení | 1.50 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| počet baterií | 6 ks |
| Věk | Školák (6-11 let) |