Razítka pro nejmenší Aladine Stampo Baby, 4 ks Domácí zvířátka

379 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 7 DĚTEM
Dostupnost
POZOR, POSLEDNÍ KUS!
Značka
Kód výrobce
ALA 03802
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Razítka pro nejmenší Aladine Stampo Baby, 4 ks Domácí zvířátka

První výtvarná hračka pro děti od 18 měsíců! Gumová razítka na pěnové hmotě jsou ergonomicky tvarovaná a vhodná pro malou dětskou ručičku, dětem se krásně drží a tvar razítka předchází jejich zašpinění.

Balení obsahuje 4 razítka s motivem pro nejmenší a razítkovací polštářek světle zelené barvy s vypratelným, umyvatelným a nezávadným inkoustem.

Jak s razítky Stampo BABY s dětmi pracovat? Myšlenkou autorů je, aby rodiče se sadou pracovali interaktivně.

Razítka pomáhají velmi hravou formou rozvíjet jemnou motoriku, kreativní myšlení a fantazii. Jsou ideální pro společné tvoření, hraní a hravé učení s rodiči nebo prarodiči.

Nenechávejte děti s razítky samotné. Ukažte jim, jak s razítkem pracovat - jak ho uchopit a obtisknout na papír.

Učte děti, aby nedávaly ručičky na razítkovací polštářek a neobtiskovali je na papír. Předejdete tak tomu, že budete mít obtisky ručiček i na stole, zdi apod.

Pro děti je to jako kouzlo, když se na papíře objeví obrázek a chtějí to zkoušet znovu a znovu.

Ukažte jim, že razítkováním hra nekončí. Nechte je obtisknuté motivy vybarvit pastelkami, voskovkami, fixami nebo vodovkami.

Tip na vybarvování vodovkami: Nejlepší pro nejmenší děti je izolovat jednu barvu a nerozptylovat jejich pozornost celou paletou barev.

Děti se tak soustředí na práci se štětcem, nanášení barvy a vybarvování obrázku. Předcházejte rozlitému kelímku a používejte dětské vodní štětce.

Povídejte si o obrázku a řekněte si, kde zvířátko žije, co jí, jak se jmenuje mláďátko... Rozvíjejte tak dětskou slovní zásobu.

Trénujte paměť a jemnou motoriku. Vyrobte si s dětmi pexeso tak, že razítka natisknete ve dvojici na tvrdý papír nebo karton. Pexeso bude mít jen 4 páry, a to pro začátky úplně stačí.

Razítka mají hlubokou strukturu a lze je obtiskovat i do modelíny, keramiky či samotvrdnoucí modelovací hmoty.

Z této hmoty můžete s dětmi vyrobit jednoduché zápichy do kytek, či jiné drobné předměty - třeba i jako dárek pro prarodiče.

Další variantou hraní s razítky je výroba slaného těsta (2 sklenice hladké mouky, 1 sklenice soli, 3/4 sklenice studené vody), které děti budou rády připravovat s vámi.

Společně ho pak vyválejte a obtiskujte na něj zvolené motivy - stejně jako na papír. Hotové obrázky pak vykrojte a nechte uschnout (trvá to docela dlouho). Po uschnutí můžete s dětmi obrázky vybarvit vodovkami.

Razítka je možné použít i na textil (s textilní barvou nebo razítkovacím polštářkem na textil). Děti si tak mohou na bílé tričko nebo na polštářek natisknout obrázek svého oblíbeného zvířátka.

Jak udržovat razítka čistá? Razítka v průběhu práce otírejte vlhkým hadříkem a na závěr důkladně omyjte vlažnou vodou pomocí kartáčku.

Použití na textil:

  • Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut (v případě hustých textilních barev, reliéfních past a kontur přes pečicí papír).
  • Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 °C.
  • Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Věk: 1,5+

záruka 2 roky
Vhodné od 18 měsíců
Počet dílků 4
Šířka balení 12.50 cm
Výška balení 9.70 cm
Délka balení 12.50 cm
Věk Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let)
Pohlaví Unisex

Dotaz k produktu