Ravensburger Puzzle 109159 Jurský svět Zánik říše 100 dílků
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Ravensburger Puzzle 109159 Jurský svět Zánik říše 100 dílků
Ravensburger Puzzle 109159 Jurský svět Zánik říše 100 dílků
Poskládej si ze stovky dílků obrázek pravěkých ještěrů, kteří se objevili v pokračování kultovním filmu Jurský Park, Jurský svět Zánik říše.
Věk: 6+
Počet dílků: 100
Rozměry po sestavení: 49 x 36 cm
Rozměry balení: 23 x 33,5 x 3,5 cm
Země původu: EU
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Počet dílků | 100 |
| Šířka balení | 33.5 cm |
| Výška balení | 3.5 cm |
| Délka balení | 23 cm |
| Váha balení | 0.54 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Země původu | EU |