Ravensburger GraviTrax Sopka
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Ravensburger GraviTrax Sopka
Sopka uvolní novou energii do vaší dráhy! Zapojte sopku do startovní sady GraviTrax pro ještě akčnější kuličkovou dráhu. Jak daleko a jak vysoko vaše kuličky pro výbuchu sopky poletí?
Použitelné pouze se startovací sadou GraviTrax.
Věk: 8+
Rozměr balení: 19 x 19 x 4,8 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 8 let |
| Šířka balení | 19.00 cm |
| Výška balení | 19.00 cm |
| Délka balení | 4.80 cm |
| Váha balení | 0.20 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+), Dospělí |