nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Ravensburger 115556 Puzzle-Ball Star Wars: Hvězda smrti 540 dílků
Ravensburger 115556 Puzzle-Ball Star Wars: Hvězda smrti 540 dílků
Sestavte si stabilní kouli z vysoce kvalitních plastových dílků puzzle s motivem Star Wars: Hvězda smrti, které do sebe přesně zapadají díky klik-technologii bez lepení.
Puzzleball po sestavení je ideální jako atraktivní dekorace.
Skvělé pro jemnou motoriku a prostorové vnímání.
Balení obsahuje: 540 Puzzle dílků, stojánek, návod
Věk: 10+
Počet dílků: 540
Průměr po sestavení: 23,3 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 10 let |
| Počet dílků | 540 |
| Šířka balení | 26.50 cm |
| Výška balení | 26.50 cm |
| Délka balení | 8.30 cm |
| Váha balení | 0.79 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Unisex |